Audyt Energetyczny Krynica Zdrój i Tylicz

Sprzedajesz swoją nieruchomość i potrzebujesz audyt energetyczny dla nieruchomości położonej w Krynicy Zdroju lub Tyliczu i okolicy?

Zgodnie z nową ustawą, audyt energetyczny to obowiązkowe badanie, które ma na celu określenie zużycia energii oraz szacunkowego kosztu funkcjonowania instalacji w budynku.

Audyt ten ma na celu zwiększenie efektywności energetycznej, redukcję kosztów oraz poprawę jakości życia mieszkańców.

Audyt energetyczny Krynica Zdrój Tylicz to szczegółowe badanie systemów i urządzeń związanych z zużyciem energii w budynku. W trakcie tego procesu, specjaliści analizują wszystkie aspekty związane z zużyciem energii, takie jak oświetlenie, wentylacja, ogrzewanie, klimatyzacja, a także izolacja termiczna.

W wyniku audytu opracowywany jest raport zawierający rekomendacje w celu zwiększenia efektywności energetycznej i oszczędności kosztów. Może to obejmować zmianę źródła energii, modernizację systemów grzewczych, wymianę okien, zainstalowanie izolacji termicznej czy też zmianę sposobu zarządzania energią.

Jak często należy wykonać audyt energetyczny?

Nowa ustawa nakłada na właścicieli budynków obowiązek wykonania audytu co 10 lat. Dotyczy to zarówno budynków mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej, takich jak biura czy szkoły.

Niezrealizowanie tego obowiązku grozi karą finansową. Wprowadzenie obowiązku audytu energetycznego ma na celu zwiększenie świadomości w zakresie zużycia energii oraz przyczynić się do poprawy jakości życia mieszkańców, a także ochrony środowiska naturalnego.

Jeśli szukasz specjalisty do wykonania ponownego audytu energetycznego dla Twojego budynku w Krynicy Zdroju, Tyliczu lub okolicy, nasza firma może Ci pomóc.

Posiadamy doświadczony zespół ekspertów, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz narzędzia, aby przeprowadzić kompleksowe badanie efektywności energetycznej Twojego budynku.

Przygotowany zostanie szczegółowy raport z rekomendacjami oraz zgłoszeniem do ministerstwa.

Nasza firma wykonuje audyty energetyczne dla różnego rodzaju budynków, w tym mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych.

Oferujemy również pełne wsparcie w zakresie wdrażania zaleceń zawartych w raporcie, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoja inwestycja przyniesie wymierne korzyści w postaci oszczędności energii i kosztów.

Zapewniamy wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat audytu energetycznego i naszych usług.

Poszukujesz Audyt Energetyczny dla Krynicy Zdroju lub okolic. Zapraszamy do kontaktu.
Sprawdź informację o mnie.

Przydatne linki dla audytów energetycznych:

Wykaz świadectw charakterystyki energetycznej budynków

Wykaz osób uprawnionych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej

Audyt energetyczny dla miejscowości Krynica Zdrój i Tylicz możesz mieć już w kilka dni! 

Zapraszamy do kontaktu

kontakt

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy

Napisz

kontakt@lukaszkasztelan.pl

Zadzwoń

+48 505 295 555

Scroll to Top